Зняття зубних відкладень

Ми регулярно запрошуємо наших пацієнтів на огляд і зняття зубних відкладень. Графік професійних чисток у всіх різний і залежить від стану ясен, наявності імплантів, брекет-систем та інших конструкцій в порожнині рота, і звичайно від швидкості утворення нальоту і зубного каменю.

Якісна гігієна не тільки запобігає появі карієсу і захворювань ясен, а й значно продовжує термін служби реставрацій, пломб, імплантів та інших робіт.

На фото ми бачимо щільний пігментований наліт на зубах і надясенний зубний камінь в області нижніх різців. В даному випадку причиною такого нальоту є шкідлива звичка пацієнта – куріння. Смоли містяться в сигаретах осідають на поверхні емалі, і прибрати їх не так просто. Після антибактеріальної обробки порожнини рота ми зняли зубний камінь ультразвуком, почистили наліт апаратом AirFlow KAVO і відполірували емаль щіткою з пастою, яка містить гідроксіопатіт кальцію.  Для ясен (особливо запаленних) зняття зубних відкладень є процедурою травматичною, тому ми обов’язково наносимо лікувальний гель, який знімає больові відчуття і загоює. Лікар-гігієніст підібрала пацієнту засоби домашнього догляду за порожниною рота з урахуванням його особливостей і призначила наступний візит на чистку.

Піднебіння верхніх різців

Язикова поверхня нижніх різців

Записатися на прийом

Scroll Up