Закриття діастеми

Пацієнтку привела до нас мрія прибрати діастему (проміжок між двома передніми зубами). Друзі відмовляли її, ділилися своїм невдалим досвідом, але вона нікого не послухала і прийшла на перший огляд в кінці серпня. Ми поставили собі за мету закрити діастему до Нового року. Ортодонт встановив брекети зі спеціальною тягою. Висота прикусу у пацієнтки була трохи знижена через стертість зубів у бічних ділянках, інших суттєвих порушень оклюзії, на щастя, не було. Ми додали накладки на передні зуби, вони підвищили прикус. І встановили резиночки, щоб дотягувати зуби по висоті. І все.

Коли пацієнтка прийшла на контрольний огляд до ортодонта на початку зими, її було не впізнати: проміжок між зубами повністю закрився, посмішка повністю змінилася.

В цей же день ми поставили ретейнер, щоб зафіксувати результат. Зазвичай курс ортодонтичного лікування триває набагато довше, але ми працювали на системі високого позиціонування брекетів, тому досягли результату дуже швидко. Того ж дня лікар зняв брекети. Пацієнтка залишилася в абсолютному захваті від швидкості і результату. Новий рік вона зустрічала вже без брекетів.

Ось чому дуже важливо слухати себе і йти за своїми мріями, незважаючи ні на що.

До лікування

Етап лікування

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up