Як вибрати іригатор

Іригатор порожнини рота – це апарат, який формує тонкий струмінь води, яка під тиском промиває міжзубні проміжки від харчових залишків і зубного нальоту, а також пародонтальні кишені. У різних моделях іригаторів струмінь води може бути пульсуючим, містити мікропухирці повітря або являти собою звичайну монострумінь.

Як вибрати іригатор для порожнини рота

Нижче ми перерахуємо основні моменти, на які бажано звернути увагу, вибираючи іригатор для порожнини рота. Особливу увагу зверніть на технологію очищення, тобто яку саме струмінь води утворює іригатор, а також на можливість ремонту і наявності сервісного центру у вашому місті.

Технологія очищення (особливості струменя води)

1) Монострумінь – іригатор формує безперервний тонкий струмінь води. Застаріла технологія, яка за ефективністю поступається двом іншим.
2) Пульсуючий струмінь – іригатор формує тонкий пульсуючий струмінь води. Пульсації настільки короткі (зазвичай 1200 мікроімпульсів в хвилину), що вони непомітні. Пульсація створює мікрогідравлічні удари, які дозволяють більш ефективно видаляти харчові залишки і м’який мікробний наліт, ніж це робить монострумінь.
3) Мікробульбашкова технологія – передова технологія, яка дозволяє змішувати водяний потік і бульбашки повітря. В результаті струмінь води буде містити велику кількість мікропухирців. По-перше – мікропухирці під час вибуху створюють мікрогідравлічні удари, які також сприяють більш ефективному видаленню харчових залишків і нальоту. По-друге – мікропухирці повітря насичують воду киснем, який має бактерицидний ефект на патогенну мікрофлору. Особливо це важливо, якщо у Вас є пародонтальні кишені.

Можливість регулювання напору струменя води

В принципі практично будь-який іригатор для порожнини рота має такі регулювання. Це необхідно, тому що починати використовувати іригатор потрібно з невеликого напору, поступово (від разу до разу) його підвищуючи. Більш низький напір води також дозволяє використовувати іригатор дітьми і людьми з запаленими яснами (сильний напір може збільшити кровоточивість ясен).

Наявність сервісного центру у вашому місті
З відсутністю сервісного центру можуть зіткнутися ті, хто хоче купити іригатор для порожнини рота по інтернету. Наприклад, сервісні центри іригаторів «Waterpik» є тільки в найбільших містах, і для заміни бракованого іригатора вам потрібно буде за свій рахунок відправляти його поштою.

Можливість сервісного обслуговування після закінчення терміну гарантії

На іригатор порожнини рота відгуки часто бувають негативними саме через неремонтопридатності багатьох дешевих моделей. Не страшно, якщо брак виявляється протягом терміну гарантії (в цьому випадку зламаний апарат просто змінюють на новий).
Але якщо іригатор ламається відразу після закінчення терміну гарантії, то неремонтоздатну модель можна відразу викинути, тому що сервіс просто відмовить вам в ремонті. На цей момент слід звертати пильну увагу, тому що скачки напруги і занадто жорстка вода можуть вплинути на роботу приладу.

Scroll Up