Встановлення імпланту

Пацієнтка звернулася в нашу клініку з болем при натисканні на зуб. При огляді лікар виявив вертикальний перелом кореня верхнього 6 зуба. Кілька років тому в цьому зубі були проліковані канали та встановлена велика пломба. Саме ця пломба і стала причиною вертикального перелому, не витримавши функціонального навантаження.

У NanoClinic ми завжди рекомендуємо своїм пацієнтам накривати сильно зруйновані зуби після ендодонтичного лікування керамічними коронками або вкладками. Саме вони можуть забезпечити необхідну герметичність, стійкість і зносостійкість. Керамічні коронки і вкладки не дають усадки і не сколюються при натисканні, вони естетичні і високо функціональні.

На жаль при вертикальному переломі кореня врятувати зуб неможливо, він підлягає обов’язковому видаленню. І найкраще рішення в такій ситуації – видалити зуб і відразу ж, в цей же візит встановити імплант. Це дозволяє максимально зберегти кісткову тканину і обсяг ясен. Саме так ми і вчинили.

Через 4 місяці ми провели діагностичну рентгенографію і виміряли стабільність імпланта в кістці апаратом Mega-ISQ. Результат дослідження показав успішне приживлення імпланта, що дозволило нам приступити до етапу протезування. На імплант лікар встановив цирконієву коронку. Новий зуб виглядає дуже природньо і відрізнити його від “рідних” не так вже й просто.

Рентгенографія 26 зуба

Коронка з діоксиду цирконію на гвинтовий фіксації

Рентгендіагностика після фіксації коронки на встановлений імплант

Коронка на імплант в зоні 26 зуба

Встановлено імплант з коронкою в ділянку 26 зуба

Записатися на прийом

Scroll Up