Тотальна реставрація керамічними вінірами і коронками

Молодий чоловік звернувся зі скаргами на стертість зубів, і як наслідок втрату естетики посмішки.

Лікар провів функціональну діагностику прикусу і комп’ютерну томографію двох щелеп. Причиною стертості в даному випадки став неправильний прикус. Чинник, який погіршував ситуацію був бруксизм пацієнта (надмірне стиснення щелеп під час сну).

Лікар склав комплексний план лікування, який мав за мету відновлення втраченої висоти зубів і естетики посмішки.

Умовою правильного протезування у цього пацієнта було попереднє усунення патології прикусу. Для цього необхідно було пройти ортодонтичне лікування і провести корекцію прикусу за допомогою брекетів.

Перед фіксацією брекет-системи ми пролікували зуби уражені карієсом і видалили зуби “мудрості”.

Ортодонтичне лікування тривало 12 місяців. Після зняття брекет-системи, пацієнту було проведено цифрове 3D моделювання. На 3D принтері надрукували моделі нових зубів і провели попередню оцінку функціонально-естетичного майбутнього результату.

Після внесення коректив і визначення бажаного кольору зубів пацієнтові в лабораторії виготовили постійні керамічні реставрації. Фіксація проводилася в два відвідування. Нам вдалося домогтися прекрасного естетичного і функціонального результату. Посмішка пацієнта стала сяючою, висота прикусу відновлена, стирання зубів зупинене. Пацієнт також отримав нічну захисну капу, яка буде компенсувати тиск на зуби при бруксизмі.

До лікування

Під час носіння брекет-системи

Після ортодонтичного лікування

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up