Відбілювання зубів

Відбілювання: легкий спосіб зробити посмішку сліпучою

Чому зуби жовтіють, та чим їх відбілити?

Відкрита посмішка та білі зуби завжди були ознакою краси та молодості. На жаль, зберегти білизну зубів непросто, адже на їх колір впливає і те, що ми їмо та п’ємо, і наші шкідливі звички. Упродовж життя емаль набирає пігмент із їжі, напоїв, цигаркового диму — і зуби стають жовтішими.

Намагаючись боротися з цією пігментацією, люди вдавалися до різних, а подекуди і вельми екзотичних способів — як-то чистка сіллю та молотим лавровим листом, полоскання яблучним оцтом, протирання банановою шкіркою. Більшість із цих методів не лише неефективні, а й шкідливі для зубів та ясен.

На щастя сучасна стоматологія має достатньо інструментів та навичок, щоб не лише освітлити зубну емаль на кілька тонів, та й закріпити результат на рік і довше. Для цього в NanoClinic ми використовуємо спеціальний гель на основі Carbamide Peroxide та лампу холодного світла.

Таке відбілювання не шкодить зубам, але навіть воно має певні протипокази:

  • чутливість зубів (якщо ваші зуби реагуються та гаряче та холодне, солодке та кисле, то відбілювання може же посилити ці неприємні відчуття);
  • карієс та тріщини емалі (перш ніж відбілити зуби, слід переконатися, що у вас немає відкритих каріозних порожнин. Відбілюючий гель не повинен потрапити у відкритий зуб);
  • пломби у передніх зубах (самі пломби не є протипоказом, але слід розуміти, що колір рідної емалі зміниться, а пломби залишаться такі ж, як і були);
  • хвороби ясен (гінгівіт, пародонтит);
  • вагітність та період лактації.

Як відбувається відбілювання?

Перед самим відбілюванням слід зробити гігієнічну чистку та прибрати кальцинований та м’який наліт, адже через наліт нанесення відбілюючого гелю буде нерівномірним, а значить, зуби можуть освітлитися плямами.

Після чистки лікар проводить огляд, щоб переконатися, що у пацієнта немає нелікованого карієсу. Якщо усе гаразд, то на контур ясен лікар наносить спеціальний захисний гель, який під дією фотополімерної лампи твердіє та стає подібним та м’яку гуму. Це потрібно для того, щоб захистити ясна від потрапляння на них відбілюючого гелю. Потім лікар наносить сам відбілюючий гель і на 15 хвилин встановлює лампу холодного світла для його активації. Після цього гель змивається. Зазвичай проводиться три таких сеанси по 15 хвилин. Після відбілювання ми обов’язково проводимо м’яке фторування емалі для профілактики чутливості зубів та захисту від повторної пігментації.

Результат залежить від генетичних особливостей пацієнта та щільності його емалі, в середньому емаль світліє на 2-4 тони. Іноді необхідно кілька процедур, щоб досягти бажаного ефекту. Слід розуміти, що після вібілювання зуби не виглядатимуть, як у голівудських зірок — такий колір досягається керамічними вінірами.

Результат відбілювання зберігається до півтора року. Правда, для того, щоб він був довговічним, слід виконувати рекомендації лікаря щодо домашнього догляду та «білої дієти».

«Біла/прозора дієта» — обов’язкова умова відбілювання зубів. Перший час після процедури емаль зубів активно накопичує вологу та все, з чим вона контактує. Для закріплення хорошого результату слід виключити продукти, що містять яскравий пігмент (чай, каву, червоне вино та соки, шоколад, яскраво забавлені фрукти та овочі).

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Офісне професійне відбілювання зубів системою Magic Smile (2 щелепи)4 000 грн
Офісне професійне відбілювання зубів системою Magic Smile (повторне)2 500 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up