Лікування, видалення кіст і гранульом

Світлана Яценко, терапевт-ендодонтист, розповідає про лікування кіст і гранульом

Кісти і гранульоми зубів формуються при тривалому запальному процесі в пульпі зуба і періодонті. Кіста зуба – від грецького kystis (міхур) – це захворювання, при якому формується патологічна порожнина з щільними стінками, заповнена рідиною або кашоподібної масою. За великим рахунком, кіста – це спроба організму локалізувати і ізолювати інфекцію, що надходить з кореневого каналу, при виявленні якої необхідно провести видалення кісти зуба.

Зуб з кістою може не турбувати людину роками, але в один чудовий день загостритися, викликати флюс, свищ і втрату зуба. Крім того, що цей процес небезпечний для здоров’я, він ще і дуже болючий, крім того, в наслідок запалення може підвищуватися температура і запалюватися лімфовузли. Діагностувати кісту можна, тільки зробивши рентген.

Раніше наявність кісти було 100% показанням до видалення зуба. Тепер сучасна стоматологія навчилася боротися з кістами, зберігаючи зуб.

Ми в NanoСlinic слідуємо європейським протоколам лікування і лікуємо кісти будь-якого розміру і складності. Невеликі кісти піддаються консервативному лікуванню, більші можуть вимагати поєднання консервативного і хірургічного лікування.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Видалення новоутворень слизової оболонкивід 1 300 грн
Видалення кіст щелепвід 2 800 грн
Лікування, видалення кіст і гранульом
Оценка: 5 (100%). Голосов: 2

Дану послугу надають

Записатися на прийом

Scroll Up