Лікування, видалення кіст і гранульом

Світлана Яценко, терапевт-ендодонтист, розповідає про лікування кіст і гранульом

Кісти і гранульоми зубів формуються при тривалому запальному процесі в пульпі зуба і періодонті. Кіста зуба – від грецького kystis (міхур) – це захворювання, при якому формується патологічна порожнина з щільними стінками, заповнена рідиною або кашоподібної масою. За великим рахунком, кіста – це спроба організму локалізувати і ізолювати інфекцію, що надходить з кореневого каналу, при виявленні якої необхідно провести видалення кісти зуба.

Зуб з кістою може не турбувати людину роками, але в один чудовий день загостритися, викликати флюс, свищ і втрату зуба. Крім того, що цей процес небезпечний для здоров’я, він ще і дуже болючий, крім того, в наслідок запалення може підвищуватися температура і запалюватися лімфовузли. Діагностувати кісту можна, тільки зробивши рентген.

Раніше наявність кісти було 100% показанням до видалення зуба. Тепер сучасна стоматологія навчилася боротися з кістами, зберігаючи зуб.

Ми в NanoСlinic слідуємо європейським протоколам лікування і лікуємо кісти будь-якого розміру і складності. Невеликі кісти піддаються консервативному лікуванню, більші можуть вимагати поєднання консервативного і хірургічного лікування.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Ендодонтичне лікування/переліковування зуба фронтальної групивід 2 300 до 5 100 грн
Ендодонтичне лікування/переліковування зуба бічної групивід 3 600 до 9 000 грн
Резекція верхівки коренявід 5 000 грн
Резекція верхівки кореня з ретроградним пломбуванням кореня під мікроскопом7 000 грн
Цистектомія (видалення кісти) з видаленням причинного зуба5 000 грн

Дану послугу надають

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up