Професійне чищення зубів

Від ретельності і регулярності гігієни порожнини рота і залежить здоров’я зубів, адже саме в зубному нальоті розмножуються і живуть бактерії, які руйнують зуб і вражають ясна. Тому стоматологія Наноклінік пропонує послугу – чистка зубів в Києві (ціна від 1000 грн).

У домашніх умовах навіть за допомогою найсучасніших паст і щіток ви не зможете повністю очистити всі ділянки зубів від нальоту і залишків їжі. Під дією мінералів і солей, присутніх в слині, м’який наліт мінералізується і стає твердим, перетворюючись на зубний камінь і осідаючи як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони ясен.
Зубний камінь не тільки викликає неприємний запах з рота, але і створює умови для проникнення мікробів (і відповідно руйнувань тканини) ще глибше. Неякісна гігієна може привести до карієсу, гінгівіту і навіть пародонтиту. Саме тому разом зі щоденним чищенням зубів вдома, слід 1 раз в шість місяців проходити професійну чистку в стоматологічній клініці.

Як же проходить чистка в Nanoclinic

Спочатку за допомогою ультразвукового апарата лікар знімає зубний камінь, в разі високої чутливості і оголенні шийок зубів в арсеналі клініки є спеціальний апарат з магнітним принципом роботи Cavitron, що робить цю процедуру для таких пацієнтів менш болючою. Потім, за допомогою апарату Prophyflex знімає м’який і пігментований наліт, абразивний порошок дозволяє не тільки зняти наліт, але і трохи освітлити зуби і відполірувати їх. Наступний етап – додаткове полірування спеціальними силіконовими дисками і пастами різної абразивності, до речі пасти не тільки полірують поверхню зуба, але і насичують емаль фтором для профілактики карієсу.

Після процедури лікар допоможе вам підібрати засоби для домашнього догляду – лікувальні або профілактичні пасти, відповідні щітки, ополіскувачі і флос.

У Nanoclinic ми складаємо індивідуальну програму гігієни для кожного пацієнта, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей – стану зубів і ясен, можливої спадковості, присутності ортопедичних або ортодонтичних конструкцій, стилю і ритму життя людини. Дотримання такої програми є ефективною профілактикою захворювань зубів і ясен.

Чищення зубів - Ціна

Найменування послугиЦіна (грн)
Комплексна професійна чистка зубів (ультразвукова чистка + AirFlow сода + полірування + ремінералізація емалі)1 300 грн
Комплексна безболісна професійна чистка зубів для чутливих зубів (Cavitron + AirFlow кальцій + полірування + ремінералізація емалі)1 900 грн
Комплексна безболісна професійна чистка зубів для пацієнтів з ортопедичними конструкціями
(Cavitron + AirFlow гліцин)
2 100 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up