Лікування захворювань ясен (ПАРОДОНТИТУ)

Чи залишаються сліди крові на вашій зубній щітці, коли ви чистите зуби? Якщо так, то ви, швидше за все, належите до числа тих 80% людей, схильних до пародонтиту (запалення опорних тканин зуба). Це інфекційне захворювання, але виявляється воно при наявності супутніх сприятливих факторів – недостатньо ретельної гігієни рота, формуванні твердих зубних відкладень, генетичної схильності, порушення прикусу.

Кровоточивість ясен супроводжується також їх набряком, болючістю, неприємним запахом з рота, рухливістю зубів. Якщо не лікувати пародонтит, то рухливість згодом збільшується, ясна і кісткова тканина запалюються все більше, і зростає ризик втрати зубів.

Пародонтит буває локалізованим і генералізованим.

Локалізований пародонтит зазвичай пов’язаний з неякісною стоматологічною допомогою – невідполірованими поверхнями пломб і протезів, нависаючими на ясна краями коронок або рестарвацій. Гарна новина полягає в тому, що при ліквідації причини підуть і симптоми.

Генералізований пародонтит – поширюється на опорні тканини багатьох зубів, він більш системний і вимагає тривалого і ретельного лікування.

Віра Дацер, терапевт-пародонтолог, розповідає про лікування хвороб ясен

Як же лікувати пародонтит?

Перше, що зробить лікар – професійне чищення з видаленням зубного каменю і м’якого нальоту. Це прибере джерело інфекції і дозволить провести повну діагностику тканин пародонта, глибину їх ураження. І за результатами цієї діагностики буде складено індивідуальний план лікування і підтримуючої терапії після. Лікар також підбере вам засоби і інструменти догляду за зубами і яснами.

Залежно від ступеня ураження тканин лікування може бути консервативним, апаратним і хірургічним. Ваш лікар підбере для вас оптимальний метод лікування, згідно з європейськими протоколами.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Консультація пародонтолога + заповнення пародонтальной карти500 грн
Пародонтологічне лікування (кюретаж ручними інструментами 1 сегмент)від 1 100 грн
PRP-терапія (забір крові з вени, ін’єкції аутоплазми 2 щелепи)2 000 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Записатися на прийом

Scroll Up