Лікування карієсу без свердління

лечение зубов без бормашины киевІмплантація емалі – мікроінвазивне лікування карієсу без свердління

Напевно, ми не помилимося, якщо скажемо, що страх перед стоматологічним лікуванням здебільшого обумовлений страхом перед бормашиною і препаруванням зубів. І якщо раніше альтернативи свердлінню не було, то у сучасній стоматології є й інші можливості. Абсолютно новий підхід – лікування зубів без бормашини на ранній стадії – це лікування препаратами InnoDent Junior і InnoDent Repair. Ці препарати наносяться на уражену ділянку зуба, вибудовують опорну кристалічну решітку і утворюють нову емаль.

Препарати InnoDent – це біосумісні пептиди-імпланти які стимулюють природну регенерацію емалі та дентину і тим самим уможливлюють неінвазивну терапію карієсу (лікування карієсу, зубів без бормашини).

Ноу-хау технології полягає в здатності даних імплантів до побудови правильної кристалічної решітки гідроксиапатиту з мінералів слини людини (кальцій і фосфати) і відновленню емалі.

Препарат InnoDent – аналог людського протеїну амелогеніна, який грає ключову роль в утворенні емалі. Однак у сформованому зубі амелогенін відсутний, тому зруйнована при карієсі емаль не здатна до саморегенерації (як, наприклад, шкіра при ранках і подряпинах). Однак тепер саморегенерацію емалі можливо стимулювати за допомогою препаратів InnoDent.

Проводити імплантацію емалі можна і дорослим, і дітям в дитячій стоматології, головна умова успіху – вчасно провести лікування, до того моменту, поки уражена тільки емаль. Процедура абсолютно безболісна і не вимагає знеболення, займає близько 15-20 хвилин на 1 зону впливу.

Цю технологію можна з успіхом застосовувати для молочних і постійних зубів в наступних випадках:

  • карієс у стадії плями
  • плями на зубах після ортодонтичного лікування
  • гіпоплазія емалі
  • флюороз
  • стоншення і гіперчутливість емалі
  • надання блиску і зміцнення емалі після абразивного відбілювання

Після застосування препаратів зруйнована емаль відновлюється протягом місяця і має всі властивості природної емалі людини – природній кольорір, блиск, мінералізацієя і міцність.

Ціни на лікування карієсу без свердління - бормашини

Найменування послугиЦіна (грн)
InnoDent – лікування початкового карієсу без бормашини (1 доза до 5 зубів)2 450 грн

Дану послугу надають

Записатися на прийом

Scroll Up