Лікування і профілактика карієсу

Найчастіше до лікаря-стоматолога пацієнти звертаються з потемнінням або ураженням емалі зуба – карієсом. Карієс викликають мікроорганізми, що містяться в зубному нальоті.

Можливі причини виникнення карієсу:

  • порушення обміну речовин;
  • генетична схильність;
  • недостатня або неякісна гігієна;
  • надмірне споживання цукру.

Профілактика карієсу:

Перше, і найголовніше – гігієна. Наш лікар допоможе підібрати засоби для домашньої гігієни, які підходять саме вам і працюють саме з вашими проблемами. Ваше завдання – як мінімум два рази на день чистити зуби, а краще – після кожного прийняття їжі. Якщо почистити зуби немає можливості, на допомогу прийде жувальна гумка.

Але домашньої гігієни недостатньо. Як мінімум два рази на рік слід робити професійну чистку у свого лікаря і знімати зубний камінь.

Слід скоригувати свої харчові звички і знизити споживання цукру, особливо цукерок-льодяників та інших солодощів.

І не забувайте відвідувати свого стоматолога двічі на рік – крім чистки, лікар проведе профілактичний огляд і зможе виявити можливі проблеми на самих ранніх стадіях.

Як ми лікуємо карієс в Nanoclinic

На початковому етапі, при неглибокому каріозному ураженні ми використовуємо технології innodent і icon, що дозволяють лікувати карієс без препарування. Цілісність емалі не порушується, здорові тканини не ушкоджуються. Суть методу в заповненні пір емалі зуба спеціальним композитним матеріалом, що зупиняє розвиток карієсу.

Якщо каріозне ураження серйозне, і емаль сильно постраждала, потрібні більш ґрунтовні втручання. Для пломбування зубів ми використовуємо світлозатверджувальні матеріали останнього покоління найкращих європейських і американських виробників – нанокомпозити і контролюємо результат за допомогою сучасного цифрового радіовізіографа.

При великому руйнуванні тканин зуба лікар запропонує вам фотополімерну реставрацію або керамічну вкладку, які дозволять зберегти естетику і функціональність зуба.

Якщо карієс вразив пульпу зуба, необхідно ендодонтичне лікування – очищення (механічне і хімічне) кореневих каналів зуба і їх пломбування. У Nanoclinic лікування каналів відбувається під мікроскопом з обов’язковим рентген-контролем.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Відновлення дефекту твердих тканин зуба каріозного і некаріозного ураження фотокомпозитом (включаючи анестезію і коффердам)від 1 340 до 1 900 грн
Естетико-функціональна реставрація зуба (включаючи анестезію і коффердам)від 2 800 до 3 200 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up