Кісткова пластика

Майже половина пацієнтів, які звертаються до імплантолога, потребують нарощування кісткової тканини для успішної фіксації і приживлення імплантату.

Чому ж трапляється так, що власної кістки недостатньо?

Тривале запалення

Якщо в каналах зуба тривалий час була інфекція, уражається кісткова тканина. І чим довше зберігається осередок інфекції, тим більше стоншується кістка. Хворий зуб ні в якому разі не можна занедбувати – ви зможете втратити не тільки зуб, а й можливість імплантації на місці видаленого зуба.

Пародонтит

В наслідок парадонтиту оголюються шийки зуба, зуби стають рухливі, а кісткова тканина зазнає серйозних дистрофічних змін. Пародонтит ускладнює імплантацію, але не є протипоказанням до неї.

Травматичне видалення зуба

Видаляти зуби теж треба правильно. Здавалося би, яка різниця, все одно зуб вже не врятувати. Зуба – ні, а ось кісткову тканину – так. Недосвідчений або неосвічений лікар видаляючи зуб може також зруйнувати кісткову стінку і разом з коренями зуба виламати частину кістки. Пацієнт в такому випадку відчуває біль і незручність через погане загоєння лунки, а пізніше, коли виникне питання імплантації, змушений буде робити ще й операцію з пластики кістки.

Тривала відсутність зуба

Якщо у пацієнта довгий час був відсутній один або кілька зубів, кістка на їх місці теж буде стоншуватись. Організм «економить ресурси» і не підтримує тканини, що не несуть функціонального навантаження. Чим довше відсутній зуб, тим більші зміни кісткової тканини відбуваються. Атрофії також сприяє носіння всіх видів знімних протезів, які спираються безпосередньо на кістку щелепи.

У всіх цих випадках потрібно нарощування кістки, а це один з найскладніших моментів у хірургічній стоматології та імплантології.

Як же відбувається кісткова пластика?

Лікар хірург розрізає ясна і в те місце, де не вистачає власної кістки, додає подрібнену штучну або донорську кістку, або встановлює кістковий блок. Потім закриває місце підсадки спеціальною мембраною і зашиває. За 4-6 місяців в залежності від регенеративних здібностей організму, кісткова тканина приживається і зростається з рідною.

У таких операціях використовують як натуральну, так і синтетичну кістки. І кожен з підходів має свої переваги і недоліки.

Натуральна може бути тваринного і людського походження. Це досить дорогий матеріал, особливо донорська кістка, але вона добре приживається. Штучна кістка істотно дешевше, але і приживання її гірше.

Також є можливість взяти у пацієнта свою власну кістку. Свою кістку (аутотрансплантант) організм не сприймає як щось чужорідне, вона добре приживається. Однак недолік такого методу в його травматичності – у пацієнта виходить два операційних поля (простіше кажучи рани) – на місці забору кістки і на місці її підсадки.

У нашій клініці ми проводимо операції пластики кістки на обох щелепах з використанням як донорської, так і своєї кістки пацієнта. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками кістки, в чистоті і гипоаллергенності продукції яких ми впевнені. Ми бережемо ваше здоров’я, і тому не ризикуємо співпрацювати з сумнівними постачальниками заради низької ціни на матеріал.

Нарощування кістки – дуже важливий етап в імплантації. Від того, в яку кістку буде встановлений імплантат, залежить, як добре він приживеться і як довго прослужить.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Спрямована кісткова регенерація в зоні імплантації (без урахування витратного матеріалу)від 6 850 грн

Дану послугу надають

Записатися на прийом

Scroll Up