Імплантація зубів в Києві. (Під ключ)

Імплантація - відновлення втраченого зуба

Імплантація – це найсучасніший спосіб відновити втрачені зуби. Це досить малотравматична операція, яка переноситься приблизно так само, або навіть легше, ніж видалення зубів, і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. А головне, дозволяє повністю відновити функцію і естетику втраченого зуба, не втрачаючи в якості життя.

Як проходить імплантація зубів?

Після первинної діагностики та комп’ютерної конусно-променевої томографії, лікар встановлює в кістку щелепи титановий гвинт – імплант. Він буде слугувати штучним коренем нового зуба. Кожен зубний імплант має спеціальну пористу поверхню, крізь яку проростають клітини кісткової тканини – так він приживається. Цей процес називається остеоінтеграція. Перевірити ступінь остеоінтеграції ми можемо за допомогою спеціального апарату для вимірювання стабільності зубних імплантів – він дозволяє точно знати, наскільки добре тримається імплант в щелепі і чи можна його «навантажувати», тобто встановлювати абатмент і коронку.

Через 3-6 місяців в залежності від початкових умов і типу самого імпланту, можлива подальша робота з ним. Спочатку лікар «відкриває» імплант – розрізає ясна над ним і встановлює конусоподібний формувач ясен: він буде формувати ясенне ложе для зубної коронки, щоб по контуру ясна новий зуб був максимально схожий на природній. Якщо початкова ситуація була ускладнена недоліком кістки або ясна, може знадобитися операція, або навіть кілька, по пластиці м’яких тканин.

Коли лікар домагається задовільного стану ясна, настає час протезування: лікар знімає зліпки і замовляє в стоматологічній лабораторії основу майбутньої коронки – індивідуальний абатмент і керамічну коронку. На фінальному етапі лікар фіксує готову коронку.

Володимир Івченко, хірург, розповідає про імплантацію

Як вибрати зубні імплантати?

Пацієнти нерідко запитують, як вибрати імплант. Які зубні імпланти краще? У ціні – дешевше, дорожче? Корейські, ізраїльські або німецькі?

Найкраща порада – довірте вибір зубного імпланта лікарю.

По-перше, хороша стоматологічна клініка не може собі дозволити працювати з несертифікованим, неякісним матеріалом. Адже лікар несе відповідальність за результат роботи. Всі бренди імплантів, які представлені в NanoClinic забезпечують високу приживлюваність і довгий термін служіння.

По-друге, в більшості випадків вибір імпланту диктує не красива реклама, або популярний бренд, а клінічні умови. За результатами комп’ютерної томографії, ми бачимо, які умови для встановлення імпланта, яка ширина і висота кістки щелепи, який її стан. Не менш важливим є і звичний спосіб життя пацієнта. Тільки з огляду на всі ці фактори лікар зможе зрозуміти, який саме імплант найкращим чином задовольнити потреби пацієнта.

Іноді ми робимо вибір на користь більш коштовного за ціною імпланта, але тим самим економимо пацієнтові час і гроші, які могли б бути витрачені на нарощування кісткової тканини.

Правда і міфи про імплантацію зубів

Навколо імплантації зубів існує безліч міфів, які турбують, а іноді і відверто лякають пацієнтів. Ми намагатимемось розвіяти деякі з них.

Цей міф, мабуть, найпоширеніший. І, можливо, на зорі імплантації, він був певним чином обґрунтований – адже на початку свого шляху імпланти ще не володіли такою досконалою поверхнею, але ж саме вона значною мірою відповідає за приживання. Також, в той час в стоматологічних клініках ще не була доступна розкіш 3D-знімків, а значить лікарі могли оцінювати обсяг і стан кістки тільки за звичайними рентгенівським знімкам, похибка яких дуже висока.

Тепер технологія комп’ютерної конусно-променевої томографії дозволяє абсолютно точно оцінити стан кістки пацієнта, це означає – спланувати операцію максимально детально. Крім того, спеціальна поверхня сучасних імплантів забезпечує швидку остеоінтеграцію. Завдяки всім цим факторам, приживання стало – більше 98 відсотків. Але навіть, якщо з якихось причин він не приживеться, ми безкоштовно встановлюємо своїм пацієнтам новий – це означає, що без зуба ви не залишитеся в будь-якому випадку.

Насправді імпланти виготовляють зі сплаву титану, вони не притягуються магнітом, на них не реагують рамки металодетекторів, і вони не завдають незручностей ні в аеропорту, ні в томографі.

Були часи, коли міст вважався найбільш прогресивною технологією відновлення втрачених зубів. Але зараз медицина зробила крок далеко вперед. Встановлення зуба є набагато менш інвазивним методом відновити зуб, ніж депульпування і спилювання двох сусідніх здорових зубів. Імплантація зубів під ключ дозволяє залишити сусідні зуби живими і цілими.

Успіх імплантації залежить від декількох факторів:

  • від якості самого імпланту
  • від якості проведеної діагностики та планування
  • від навичок хірурга
  • від обраного протоколу операції
  • від навичок ортопеда
  • від якості роботи зуботехнічної лабораторії.

Тільки ті клініки, які не економлять на постійному навчанні своїх лікарів, а також на послугах лабораторії і закупівлі імплантів, можуть гарантувати вам довгостроковий і естетичний результат. Але такі клініки не можуть обіцяти ціну в 8000 гривень за всю роботу під ключ. За низька ціна – це привід замислитися, на якому етапі клініка економить, і як це може відобразитись на вашому здоров’ї.

Ціни на зубні імпланти

Найменування послугиЦіна (грн)
Встановлення імпланта (включаючи анестезію, шви, контрольну рентгенографію)від 10 000 – 22 400 грн
Відкриття імпланта, установка формувача ясен (включаючи анестезію і шви)2 000 грн
Виготовлення індивідуального цирконієвого/титанового абатмента на імплантвід 4 400 грн
Коронка керамічна на кобальто-хромовому каркасі на імплант (включаючи відбитки і фіксацію)від 4 800 грн
Суцільноцирконієва коронка на імплант (включаючи відбитки і фіксацію)від 7 800 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up