Фторування зубів

Фторування зубів у дітей:

Здоров’я зубів багато в чому залежить від стану емалі, а за її міцність в свою чергу відповідають мінерали – фтор і кальцій. Якщо цих мінералів не вистачає, емаль стоншується, стає рихлою і крихкою, більш схильною до дії кислот, що містяться в їжі. Для того, щоб уникнути демінералізації емалі, лікарі зазвичай рекомендують фторвмісні пасти або гелі. Але за дві хвилини чищення фтор в пасті не встигає як слід проникнути в емаль. У NanoClinic ми проводимо безпечну і ефективну процедуру для дітей – фторування зубів. Це зміцнює емаль, захищає її від дії кислот і, відповідно, карієсу. І, що дуже важливо, такі процедури абсолютно безпечні для ваших дітей.

Які показання до фторування зубів?

Не дивлячись на те, що фторування – це профілактична процедура, її слід проводити тільки при наявності певних показань, а саме:

  • підвищена чутливість зубів на холодне і гаряче;
  • скупчення нальоту біля ясен;
  • біль при чищенні зубів;
  • незадовільна домашня гігієна;
  • майбутнє ортодонтичне лікування;
  • дефіцит фтору в зв’язку з неправильним харчуванням або місцем проживання.

Серед протипоказань є лише індивідуальна непереносимість окремих елементів фторвмісних речовин, а також надлишок фтору в організмі, адже надлишок фтору для зубів так само згубний, як і його нестача. Якщо ви проживаєте в місцевості з високим вмістом фтору у воді, лікар, швидше за все, запропонує вам інші профілактичні процедури щодо захисту і зміцненню емалі.

У дитячій стоматології використовують 2 методи фторування: ПРОСТЕ і ГЛИБОКЕ фторування.

Просте фторування

Просте – виконується пензликом, за допомогою якого на попередньо очищені зуби наносять спеціальний лак або гель, який створює на емалі захисну плівку, під якою вона насичується фтором. Після такого фторування рекомендується не їсти кілька годин, а також не пити занадто гарячі або, навпаки, холодні напої. Метод використовується в якості профілактики карієсу і виконується раз в 3-6 місяців.

Глибоке фторування зубів в Києві

Глибоке – відноситься до найбільш ефективних засобів відновлення емалі при проявах початкового карієсу. Після ретельного очищення, зуби висушують. Потім на них лікар наносить спеціальний розчин, що містить фтористі солі кальцію і магнію. Після підсушування наносить наступний препарат. Вже з вмістом гідроксиду міді – кальцію. В результаті хімічної реакції між цими сполуками, в зубній емалі утворюються мікрокристали фторидів.

Таку процедуру рекомендовано проводити кожні 3 місяці.

Незважаючи на те, що глибоке фторування визнано ефективним профілактичним засобом, який на 65% знижує ризик захворювання карієсом і в 10 разів збільшує твердість емалі, воно абсолютно не скасовує необхідності якісного домашнього догляду за зубами і ретельної гігієни.

Обидві процедури є абсолютно безболісним, тому їх дуже добре проводити для адаптації маленького пацієнта до стоматологічного кабінету.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Глибоке фторування 1 зуб150 грн

Дану послугу надають

Записатися на прийом

Scroll Up