Естетична стоматологія

Красиві, білі й рівні зуби – така ж основа краси і привабливості, як доглянуте волосся і хороша шкіра. Адже посмішка людини багато в чому визначає враження, яке він або вона справляють. Пожовклі від кави і куріння, криві зуби не тільки видають ваш вік, але ще і «накинуть» декілька років зверху. І навпаки, власники красивої посмішки завжди будуть виглядати молодше і привабливіше.

Методи естетичної стоматології

Можливості естетичної стоматології не обмежуються зміною кольору емалі, за допомогою сучасних методів можна вирівняти викривлені зуби, протезувати втрачений зуб, ліквідувати скупченість зубів, закрити щілини між зубами, подовжити коронкову частину. Ми можемо повністю змінити посмішку людини.

Відбілювання зубів

За допомогою відбілювання можна освітлити зуби на 3-5 тонів. для здорових зубів ця процедура нешкідлива, особливо, якщо після відбілювання користуватися спеціальними ремінералізуючими пастами. Але якщо емаль від природи слабка, то створювати їй додаткове випробування не варто. Крім того, якщо в передніх зубах є великі пломби або коронки, відбілювання також не проводять, адже освітлиться тільки жива емаль, а композит