Естетична стоматологія

Красиві, білі й рівні зуби – така ж основа краси і привабливості, як доглянуте волосся і хороша шкіра. Адже посмішка людини багато в чому визначає враження, яке він або вона справляють. Пожовклі від кави і куріння, криві зуби не тільки видають ваш вік, але ще і «накинуть» декілька років зверху. І навпаки, власники красивої посмішки завжди будуть виглядати молодше і привабливіше.

Методи естетичної стоматології

Можливості естетичної стоматології не обмежуються зміною кольору емалі, за допомогою сучасних методів можна вирівняти викривлені зуби, протезувати втрачений зуб, ліквідувати скупченість зубів, закрити щілини між зубами, подовжити коронкову частину. Ми можемо повністю змінити посмішку людини.

Відбілювання зубів

За допомогою відбілювання можна освітлити зуби на 3-5 тонів. для здорових зубів ця процедура нешкідлива, особливо, якщо після відбілювання користуватися спеціальними ремінералізуючими пастами. Але якщо емаль від природи слабка, то створювати їй додаткове випробування не варто. Крім того, якщо в передніх зубах є великі пломби або коронки, відбілювання також не проводять, адже освітлиться тільки жива емаль, а композитні або керамічні елементи збережуть свій колір.

Професійне чищення зубів

Незалежно, зважилися ви на відбілювання зубів, чи ні, слід регулярно робити комплексну чистку у стоматолога. Видаливши зубний камінь і м’який наліт методом airflow і відполірувавши зуби, вдається освітлити зуби на один-два тони. Звичайно, якщо людина буде зловживати сигаретами, кавою і червоним вином, то ефект протримається недовго. Але якщо підтримувати ефект домашнім доглядом, то зуби будуть білими і красивими і без відбілювання.

Вініри

Вініри – це ультратонкі керамічні «накладки» на вестибулярну поверхню зубів. З їх допомогою можна покращити безліч естетичних недосконалостей: закрити щілину між передніми зубами, виправити незначні викривлення зубів, змінити їх колір і форму, фактично створити «голлівудську» усмішку на довгі роки.

Це дуже дбайлива форма протезування, адже зуби практично не спилюють, препарування йде тільки на рівні емалі.

Брекети і елайнери

Якщо необхідно виправити прикус і вирівняти зубні ряди, це можна зробити за допомогою брекетів або елайнерів.

Елайнери – це індивідуально розроблені капи, які при постійному носінні вирівнюють зуби. Вони прозорі і практично непомітні, їх перевага полягає в тому, що капи можна в будь-який момент зняти, але і можливості їх дещо обмежені. Вони добре впораються зі скупченістю зубів і з розворотами, але якщо треба перемістити зуб корпусно (разом з коренем), то ефективніше і швидше це робити за допомогою брекетів, добре, сучасні брекет-системи практично непомітні на зубах. У будь-якому випадку, рішення про вибір методів та інструментів ортодонтичного лікування повинен приймати лікар, враховуючи побажання пацієнта і всі необхідні переміщення зубів.

Брекет-систему можна ставити, як тільки прорізалися всі постійні зуби. Але це не означає, що таке лікування актуальне тільки в підлітковому віці, ніколи не пізно виправити прикус. Більше того, чим старше ми стаємо, тим більше зуби страждають від нерівномірного навантаження, вони стираються, фарбуються, можуть оголюватись шийки зубів. Все це створює перевантаження скронево-нижньощелепного суглоба, а це єдиний суглоб в тілі людини, який неможливо протезувати. Правильний прикус – це питання не тільки естетики, але й функціональності.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Комплексна професійна чистка зубів (ультразвукова чистка + AirFlow сода + полірування + ремінералізація емалі)1 300 грн
Комплексна безболісна професійна чистка зубів для чутливих зубів (Cavitron + AirFlow кальцій + полірування + ремінералізація емалі)1 900 грн
Комплексна безболісна професійна чистка зубів для пацієнтів з ортопедичними конструкціями
(Cavitron + AirFlow гліцин)
2 100 грн
Офісне професійне відбілювання зубів системою Magic Smile (2 щелепи)4 000 грн
Офісне професійне відбілювання зубів системою Magic Smile (повторне)2 500 грн
Естетико-функціональна реставрація зуба (включаючи анестезію і коффердам)від 2 800 до 3 200 грн
Суцільнокерамічна коронка/вінір/вкладка (включаючи відбитки і фіксацію)від 6 800 грн
Комплекс ортодонтичної діагностики (дитячий)1 800 грн
Комплекс ортодонтичної діагностики (дорослий)2 450 грн
Фіксація металевої брекет-системи на 1 щелепувід 8 900 грн
Фіксація самолігуючої (безлігатурної) металевої брекет-системи на 1 щелепувід 14 600 грн
Фіксація самолігуючої (безлігатурної) керамічної брекет-системи на 1 щелепувід 17 000 грн
Корекція положення зубів на елайнерах (невидимі капи)(курс лікування)від 40 000 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Записатися на прийом

Scroll Up