Ендодонтичне лікування

Корінь зуба – це його фундамент, саме від кореня залежить, чи зможе зуб ефективно виконувати свою функцію і як довго він зможе це робити.

Зазвичай інфекція вражає зуб ззовні – з’являються тріщинки в емалі або каріозні порожнини. Якщо зуб не вилікувати вчасно, інфекція вражає не тільки емаль, а й м’які тканини зуба – пульпу, яка знаходиться в кореневих каналах зуба, і розвивається пульпіт (запалення судинно-нервового пучка). Це викликає у пацієнта біль різного характеру – від ниючого до нападоподібного, який не проходить без втручання лікаря. Пульпіт може протікати і хронічно, без больових відчуттів, це трапляється, коли інфекція слабко виражена, тоді пульпа поступово вмирає і розвивається періодонтит – запалення кісткової тканини біля коренів зуба. Якщо таке запалення протікає хронічно – формуються кісти і гранульоми, а якщо гостро – може виникнути флюс, або свищ, а це вже загрожує втратою зуба.

Ми врятуємо Ваші зуби завдяки правильному і якісному ендодонтичному лікуванню.

Мета лікування – видалення уражених тканин і інфекції з кореневих каналів. Лікар відкриє канали, трохи їх розширить, заміряє глибину і за допомогою сучасних дезінфікуючих розчинів та інструментів ретельно їх очистить, видаляючи залишки інфікованої пульпи. Для додаткового очищення каналів також використовується ультразвук. І тільки тоді, коли лікар впевнений, що повністю очистив канал, він наповнює його гарячим рідким матеріалом – гутаперчею разом зі спеціальним герметиком. Поки гутаперча гаряча, вона заповнює весь простір усередині зуба в тому числі самі тоненькі бічні мікроканальці, коли ж холоне – вона втрачає текучість і еластичність, застигає і надовго забезпечує захист від проникнення інфекції. Всі ці процедури вимагають філігранної точності і спритності лікаря – не дарма ендодонтія вважається вершиною стоматології.

У NanoClinic ми:

  • використовуємо латексні хустки (коффердам) для ізоляції робочого поля. Це гарантує, що інфекція зі слиною не потрапить в канали, інфіковані тканини зуба в дихальні шляхи, а дезінфікуючі розчини – на слизову пацієнта;
  • використовуємо сучасні інструменти і технології: ендомотор, апекслокатор, ультразвук, нікельтітанові інструменти, апарат для тривимірного пломбування каналів гарячою гутаперчею кращих світових виробників.
  • контролюємо процес за допомогою комп’ютерного радіовізіографа на різних етапах лікування;
  • використовуємо операційний мікроскоп для візуального контролю на всіх етапах лікування і його максимальної точності;
  • виділяємо лікуванню кожного пацієнта достатню кількість часу, щоб провести клопітку роботу по очищенню і пломбуванню каналів якісно і на совість.

Завдяки цьому ми:

  • проводимо первинне лікування будь-якої складності;
  • проводимо переліковування каналів, в тому числі складні випадки;
  • видаляємо зламані інструменти, штифти з кореневих каналів;
  • лікуємо кісти і гранульоми, зберігаючи зуб.

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Ендодонтичне лікування/переліковування зуба фронтальної групивід 2 300 до 5 100 грн
Ендодонтичне лікування/переліковування зуба бічної групивід 3 600 до 9 000 грн
Вилучення фрагмента зламаного інструменту з каналу, включаючи механічну і медикаментозну обробку2 400 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up