Ендодонтичне лікування

Корінь зуба – це його фундамент, саме від кореня залежить, чи зможе зуб ефективно виконувати свою функцію і як довго він зможе це робити.

Зазвичай інфекція вражає зуб ззовні – з’являються тріщинки в емалі або каріозні порожнини. Якщо зуб не вилікувати вчасно, інфекція вражає не тільки емаль, а й м’які тканини зуба – пульпу, яка знаходиться в кореневих каналах зуба, і розвивається пульпіт (запалення судинно-нервового пучка). Це викликає у пацієнта болі різного характеру – від ниючих до нападоподібних, болісних, які не проходять без втручання лікаря. Пульпіт може протікати і хронічно, без больових відчуттів, це трапляється, коли інфекція слабко виражена, тоді пульпа поступово вмирає і розвивається періодонтит – запалення кісткової тканини біля коренів зуба. Якщо таке запалення протікає хронічно – формуються кісти і гранульоми, а якщо гостро – може виникнути флюс, або свищ, а це вже загрожує втратою зуба.

Ми врятуємо Ваші зуби завдяки правильному і якісному ендодонтичному лікуванню.

Мета лікування – видалення уражених тканин і інфекції з кореневих каналів. Лікар відкриє канали, трохи їх розширить, заміряє глибину і за допомогою сучасних дезінфікуючих розчинів та інструментів ретельно їх очистить, видаляючи залишки інфікованої пульпи. Для додатково