Дитяча стоматологія

Нерідко батьки не поспішають вести дітей в дитячу стоматологію: по-перше, існує міф про те, що не потрібно лікувати молочні зуби, тому що вони все одно випадуть, а по-друге, отримавши свого часу травму від ще радянської «каральної» стоматології, батьки намагаються захистити від цього дітей. Такий підхід від початку хибний, адже ті настанови, якими ви ділитеся з дітьми, перетворяться в звичку і залишаться з ними на все життя. Заклавши звичку піклуватися про свої зуби і відвідувати дитячого стоматолога не тільки тоді, коли від болю неможливо заснути, ви формуєте в дитині уважне, відповідальне ставлення до свого здоров’я і економите їй великі гроші в майбутньому.

Що ж потрібно зробити батькам, щоб менше відвідувати дитячу стоматологію?

Зустрітися з дитячим стоматологом якомога раніше

Не чекайте, поки карієс зруйнує тендітні дитячі зубки, і ваша дитина дізнається, що таке зубний біль, – призначте перший візит до лікаря в рік-півтора. По-перше, дитина зможе познайомитися з дитячим стоматологом в спокійній для себе обстановці, коли у нього нічого не болить, коли лікар не включає свою страшну бор-машину. У NanoClinic – це дитяча стоматологія в Києві, ваш малюк познайомиться з клінікою, покатається на чарівному стоматологічному кріслі, покаже лікарю зубки і дозволить почистити їх спеціальною м’якою щіточкою. Таким чином ви сформуєте у дитини уявлення, що лікувати молочні зуби – зовсім не страшно. Хороший дитячий стоматолог не шкодує часу на психологічну адаптацію дитини.

Стоматолог Катерина Сєра – Про важливе «Дитяча стоматологія»

Попросіть дитячого лікаря навчити малюка правильно чистити зуби і підібрати відповідні засоби гігієни

Практично всі діти неправильно чистять зуби, а якщо зовсім відверто, то вони частіше жують щетинки щітки і облизують смачну пасту, замість ретельного зчищання залишків їжі. У Наноклінік (Стоматологія на Позняках) «зубна фея» покаже правильні рухи щітки, та й саму щітку підбере під потреби вашої дитини. Зовсім не всі щітки і пасти, які продаються в супермаркетах, де їх звикли купувати 80% людей, безпечні для дітей.

детская стоматология киев

Приходьте раз на півроку на професійну гігієну в дитячу стоматологію Києва

Як би ретельно ми не чистили зуби, все одно залишається наліт, який в домашніх умовах практично неможливо прибрати. А в цьому нальоті живуть і розмножуються бактерії, що викликають карієс. Тому, для того, щоб не ставити пломби, треба вчасно позбуватися від нальоту, а зробити це можна тільки в стоматологічному кріслі за допомогою лікаря. Залежно від віку, для очищення зубів ми використовуємо м’які щітки, полірувальні пасти, дбайливий AirFlow з гліцином або кальцієм.

Якщо є проблема – терміново в дитячу стоматологію

Специфіка молочних зубів в тому, що вони надзвичайно сильно схильні до карієсу, інфекція стрімко поширюється і руйнує тканини зуба, переходить в канали і навіть кісткову тканину. Тому, якщо ви помітили проблему, не тягніть ні дня, відразу звертайтеся до лікаря. Чим раніше ви відреагуєте, тим менш інвазивним буде лікування. Тим більш сучасна дитяча стоматологія Київ (Позняки, Осокорки) володіємо всіма інструментами і методами провести лікування без болю і стресу.

лечение зубов у детей

Не лікуйте силоміць – лікуєте уві сні

Нерідко батькам доводиться приймати непросте рішення: або лікувати дитину силоміць через опір і сльози, або не лікувати взагалі, посилюючи існуючі проблеми. NanoClinic пропонує альтернативу – лікувати уві сні. Під контролем анестезіолога за допомогою седативного препарату дитину занурюють в сон, і поки віна спить, лікар може швидко виконати великий обсяг робіт. Після пробудження, маленький пацієнт не пам’ятає ніяких неприємних процедур, не відчуває стресу, пов’язаного зі стоматологічним лікуванням. Це дбайливий і ефективний спосіб провести комплексне лікування за один-два візити.

детская стоматология позняки, осокорки

Ціни

Найменування послугиЦіна (грн)
Розширена консультація зі складанням плану лікування300 грн
Лікування уві сні (седація) (стоматологічне лікування оплачується окремо)3 000 грн/год
Професійне чищення зубіввід 500 грн
Герметизація фісурвід 600 грн
Реставрація молочного зуба фотокомпозитомвід 750 грн
Реставрація сильно зруйнованих фронтальних зубіввід 1 350 грн
Лікування пульпіту (запалення нерва) молочного зубавід 880 грн
Відновлення сильно зруйнованого молочного зуба системою Kids Crown1 240 грн
Суцільноцирконієва коронка на молочні зуби фронтальної групи2 400 грн
Видалення молочного зубавід 500 грн

Дану послугу надають

Приклади виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Записатися на прийом

Scroll Up