Протезування на імплантатах

Пацієнтка звернулася у клініку у пошуках рішення з протезування відсутніх зубів. На момент звернення на верхній щелепі пацієнтки було всього 5 старих металокерамічних коронок, а на нижній – вісім. Коли лікар зняв коронки, під ними виявилися підгнилі та абсолютно нежиттєздатні корені зубів. Комп’ютерна томографія показала наявність запалення навколо цих коренів. 

Тому ми запропонували пацієнтці план лікування, котрий включав видалення усіх зубів через їх нежиттезданості, встановлення імплантів на обидві щелепи та протезування цирконієвими конструкціями на титанових балках. 

Ми провели видалення усіх зубів, кісткову пластику у фронтальному відділі, та синус-ліфтинг у бокових ділянках верхньої щелепи, а потім встановили вісім імплантів на верхню щелепу та шість – на нижню. Після заживлення встановили тимчасові протетичні конструкції на обидві щелепи. Наступний етап – через вісім місяців ми змінили тимчасовий пластиковий протез на цирконієвий постійний. Такі зуби несуть повноцінне жувальне навантаження та виглядають доволі естетично.

Старі металокерамічні коронки до лікування

Панорамна рентгенографія після видалення коренів і установки імплантів

Тимчасове протезування

Незмінний керамічний зубний протез на імплантах

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up