Протезування на імплантатах

Пацієнтка звернулася у клініку у пошуках рішення з протезування відсутніх зубів. На момент звернення на верхній щелепі у неї залишалося лише три зуба та два корені від фронтальних різців, у боковій ділянці стояли дві металевих коронки, корені зубів під якими вже були нежиттєздатні. На нижній щелепі ситуація була значно краща — збереглися усі фронтальні зуби, деякі з них потребували ендодонтичного лікування, бокові групи зубів були відсутні, окрім зуба мудрості, накритого металевою коронкою.

Лікування пацієнтки проходило у кілька етапів та зайняло 12 місяців.

Етап 1: видалення усіх зубів на верхній щелепі та встановлення шести імплантів. Через  чотири дні після операції, лікар встановив на верхню щелепу тимчасову протетичну конструкцію.

Етап 2: Через півроку ми виготовили для пацієнтки постійний цирконієвий протез, котрий кріпиться до імплантів з допомогою системи мультиюнітів.

На цьому ж етапі лікар-ендодонтист полікувала канали у фронтальних зубах нижньої щелепі. А хірург встановив чотири імпланти у бокових ділянках нижньої щелепи.

Етап 3: Через 6 місяців після встановлення імплантів лікар відпротезував їх цирконієвими коронками, а на фронтальну групу зубів встановив тонкостінні керамічні коронки, щоб компенсувати втрату висоти зубів внаслідок стирання.

Тепер пацієнтка може вільно та впевнено посміхатися та повноцінно жувати.

До лікування

До лікування

До лікування

Постійні коронки на нижню щелепу

Комплексна реабілітація пацієнта

Комплексна реабілітація пацієнта

Записатися на прийом

Scroll Up