Професійна гігієна порожнини рота

Пацієнт звернувся в клініку для профогляду та з бажанням скоригувати патологію прикусу.

Курс лікування ми традиційно починаємо із професійної гігієни порожнини рота. Насамперед лікар зняла зубні камені з допомогою апарату Кавітрон, який дозволяє не найприємнішу процедуру зняття каменів перетворити на майже релакс-масаж. Наступний етап —  зняття пігментованого нальоту апаратом Air Flow. Ми використовуємо лише мінімально абразивні пудри — гліцин та ерітол — які дбайливо та без пошкоджень емалі знімають пігментований наліт,  полірують  емаль та надають їй блиску. Закінчуємо процедуру нанесенням мінералізуючих масок на поверхню зубів та протизапальних і заспокійливих — на ясна.

Скупченість зубів у фронтальній (передній) ділянці дуже ускладнює самоочищення та домашню гігієну. Тому пацієнту було рекомендовано регулярно два-три рази на рік навідуватися до гігієніста для проведення професійної чистки. Також лікар провела  урок гігієни та навчила пацієнта ретельному догляду за зубами з використанням міжзубних йоржиків та зубної нитки. Ну і звісно, рекомендувала ортодонтичне лікування.

Регулярна професійна гігієна та вчасні профілактичні огляди, а також відповідальний домашній догляд з підібраними лікарем засобами — це запорука того, що ваші зуби залишатимуться здоровими, чистими та міцними.

До і після професійної гігієни

Язикова поверхня нижніх передніх зубів

Записаться на прием

Scroll Up