Лікування всіх зубів у дитини 1 рік і 7 місяців

Наша пацієнтка – зовсім маленька, всього 1 рік і 7 місяців. Батьки прийшли в клініку, тому що малятко зовсім не могло жувати і пити прохолодну воду.

В роті у дівчинки 12 зубів – і всі 12 довелося лікувати. Причин такої ситуації може бути багато: це і неправильна закладка тканин зуба під час вагітності, і тривале грудне вигодовування, і нічне годування, і, звичайно, незадовільна домашня гігієна порожнини рота.

Лікування в седації тривало 2 години 45 хвилин, за цей час лікар пролікувала 5 пульпітів (запалення нерва в зубі) і 7 карієсів. Чотири сильно зруйнованих зуба покрила металевими коронками.

Провести якісні реставрації, які прослужать дитині до зміни молочних зубів на постійні, можливо лише в умовах гарної ізоляції зубів від вологи (слина, кров). З огляду на те, що в такому маленькому віці зубки ще не до кінця прорізалися, основною складністю було встановити ізолюючу систему коффердам. Наявність великої кількості м’якого нальоту на зубах призвело до запалення ясен і їх підвищеної кровоточивості, що теж ускладнило роботу лікаря. Стан ясен ви можете побачити на 3 фото, але при правильному догляді запалення пройде в продовж декількох днів, і ясна заживуть.

Незважаючи на нюанси, лікування пройшло успішно, і на наступний день дитина змогла з’їсти цілий банан (до цього дівчинка могла безболісно їсти тільки пюре).

Тепер головне – дотримуватися всіх рекомендацій дитячого стоматолога і регулярно приходити на огляд.

До лікування

В процесі лікування

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up