Лікування всіх зубів пацієнта

Пацієнт звернувся із скаргами на кровоточивість ясен та зубний біль, що посилювався при жуванні. Він також хотів змінити свою посмішку та зробити її більш привабливою.

Майже усі зуби пацієнта були у достатньо плачевному стані через незадовільне стоматологічне лікування: некоректно встановлені пломби з нависаючими краями, вторинний карієс, котрий розвинувся через розгерметизацію пломб, запальні процеси на коренях зубів внаслідок неякісного лікування каналів. На нижній щелепі справа у ділянці ікла і четвертого зуба був об’ємний запальний процес, котрий періодично проявлявся появою нориці з гнійним вмістом. Нижні фронтальні зуби сильно стерлися, спостерігалась скупченість нижніх різців і некоректне положення ікол. 

У пацієнта також була цікава вроджена особливість — відсутність верхніх латеральних різців (двійок). 

Лікування пацієнта включало наступні етапи: 

  • Лікування каналів зубів під мікроскопом (деякі зуби були некоректно проліковані раніше, інші –  мали запальні процеси), а також відновлення кукс зубів під майбутнє протезування.
  • Кілька бокових зубів були сильно зруйновані нижче рівня ясен і отримали незадовільний прогноз при оцінці життєздатності і можливостей подальшого протезування. Тому було прийнято рішення про видалення цих зубів та встановлення на їх місце імплантантів. 
  • З урахуванням побажань пацієнта ми провели відновлення усіх зубів верхньої та нижньої щелепи керамічними реставраціями з дисиліката літія швейцарського виробництва Livento Soprano. Особливістю цієї роботи стало перетворення ікол верхньої щелепи у відсутні латеральні різці, а четвертих зубів — в ікла.

До лікування

До лікування

Після лікування

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up