Лікування порушення прикусу

Пацієнтка звернулася у клініку у пошуках лікаря-ортопеда, котрий допоміг би їй вирішити питання з естетикою посмішки. Дівчина соромилась усміхатися: її нижні зуби більше аніж наполовину перекривали верхні.

Порушення прикусу було дуже явним, умов для повноцінного протезування не було, тому ми вирішили почати з ортодонтичної діагностики та лікування.

Лікар-ортодонт діагностував третій скелетний клас, диспропорція скелетного росту була надто великою, а це означало необхідність ортогнатичної хірургії. Адже брекети працюють з зубами, але не працюють із скелетом. Операція повинна була б зменшити  нижню щелепу та збільшити верхню.

Однак пацієнтка відмовилась від ортогнатичної хірургії через страх хірургічних втручань. Тому ми вирішити піти компромісним шляхом – скоригувати лише положення зубів, не зачіпаючи скелету.

Під час ортодонтичного лікування ми відновили висоту прикусу, підготували місце під імпланти та закрили остаточні проміжки між зубами. Курс лікування зайняв близько півтора року, приблизно за шість місяців до його завершення ми встановили пацієнтці два імпланти на місці втрачених зубів.

Коли ми зняли брекети, лікар-ортопед встановив на імпланти цирконієві коронки. Також ми зробили пацієнтці реставрації верхніх фронтальних зубів.

Тепер дівчина задоволена своєю посмішкою і не соромиться демонструвати її оточуючим.

До лікування

До лікування

До лікування

Після лікування

Після лікування

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up