Лікування пародонтиту

Пацієнтка звернулась зі скаргами на незадовільну естетику зубів, застрягання їжі між зубами та кровоточивість ясен під час чищення. Під час огляду лікар звернула увагу на запалення ясен, наявність пародонтальних кишень.

Враховуючи побажання пацієнтки та обмеженість у часі та фінансах, лікар спланувала мінімально інвазивне втручання з максимальним естетичним результатом. Це стало можливим завдяки відповідальному ставленню пацієнтки до гігієни порожнини рота, вона регулярно використовує не лише щітку і пасту, а й ірігатор, ополіскувач та зубну нитку.

На першому етапі лікар провела комплексну професійну гігієну (зняття каменів, пігментованого нальоту та полірування емалі).  Наступний крок — під’ясенне полірування коренів для зменшення пародонтальних кишень. Потім лікар виконала часткові реставрації зубів фронтальної групи.

Враховуючи те, що пацієнтка палить і не збирається прощатися зі своєю звичкою, для покращення оксигенації та кровопостачання ясен було проведено два сеанси плазмотерапії — ін’єкцій аутоплазми пацієнтки.

Плазмотерапія — одна із найзатребуваніших процедур природного омолодження клітин власною плазмою без додавання інших компонентів і ліків. Плазма містить унікальні «фактори росту», які оновлюють слизові оболонки, змушують клітини швидко ділитися. Плазму отримують із крові пацієнта шляхом обробки її на спеціальній центрифузі.

До лікування

Після лікування

Записаться на прием

Scroll Up