Лікування гінгівіту

В клініку звернувся пацієнт зі скаргами на набряк ясен в області нижніх передніх зубів. При проведенні огляду лікар виявив ретейнер – тонку металеву дугу, яка кріпиться до язикової поверхні зубів після ортодонтичного лікування з метою закріплення результату.

Лікар зробила панорамний знімок: щоб побачити, поширилось запалення на кісткову тканину, чи воно виключно в м’яких тканинах. Знімок показав, що кістка не порушена, відповідно, пародонтиту немає: а є тільки локалізований гінгівіт, тобто запалення ясен.

Лікування почали як завжди з гігієни: провели ретельну чистку, підібрали засоби домашнього догляду, щітку, пасту і йоржики. Оскільки пацієнт все ще носить ортодонтичну конструкцію, домашній догляд за зубами повинен бути більш ретельний і уважний.

У наступний візит лікар провела підясеневий скейлинг і призначила спеціальний ополіскувач. На контрольному огляді лікар звернула увагу, що домашня гігієна все ще недостатня, в деяких місцях скупчується наліт і не очищається, тому лікар призначила пацієнту таблетки-індикатори нальоту, які забарвлюють залишковий наліт, демонструючи тим самим зони, яким потрібно приділити більше уваги при чищенні? Вже на наступний контрольний візит ясна заспокоїлися і запалення повністю пройшло.

До лікування

Після лікування

Записатись на прийом

Scroll Up