Кращі зубні протези в стоматології NanoClinic

При відновленні зубного ряду важлива не тільки надійність і якість, а й естетичність. Сучасна ортопедична стоматологія гарантує не тільки повне відновлення жувальної функції, але і красу посмішки. Кращі зубні протези, які можна встановити в клініці мікроінвазивної стоматології NanoClinic, виготовлені з найякісніших матеріалів і за зовнішнім виглядом і функціональністю практично не відрізняються від справжніх зубів пацієнта.

Види зубних протезів, що застосовуються в сучасній стоматології

Що являє собою зубний протез? Це штучний зуб, який заміщає собою видалений або частково пошкоджений зуб, і повністю дублює його анатомічну форму і жувальні функції.

Зубні протези поділяються за типом кріплення і бувають 2 видів:

 • Знімні;
 • Незнімні.

У свою чергу, ці види зубних протезів поділяються на кілька варіацій, які застосовуються при різних ситуаціях.

Типи знімних протезів:

 • Повністю знімні. Цей тип застосовується у випадках повної адентії, і може встановлюватися на будь-яку з щелеп. Виготовляються такі протези з високоякісного пластику і нейлону, які повністю безпечні для організму. Використовуються тільки під час неспання пацієнта, на час сну їх необхідно знімати.
 • Умовно знімні. Найчастіше встановлюється при втраті одного зуба і має кілька варіантів кріплення – металеві гачки, стоматологічні клей або цемент. Знімати такий протез на ніч не обов’язково.
 • Частково знімні. Замінюють собою один або кілька відсутніх зубів. Фіксується тільки на яснах, тому для надійної фіксації їм потрібна велика площа дотику. Підходять як для постійного, так і для тимчасового носіння. Частково знімні протези є однією з найпоширеніших ортодонтичних конструкцій і найдоступніших.

До незнімним протезів відносяться:

 • Коронки з різних матеріалів;
 • Мостоподібні протези;
 • Керамічні вкладки;
 • Вініри;
 • Імпланти.

Нашим пацієнтам слід враховувати, що коронки і мостоподібні протези передбачають обточування сусідніх зубів, а при установці вінірів поверхня зубів, на які вони встановлюються, обробляється значно менше.

Яке протезування зубів краще?

Зрозуміло, що перед встановленням зубних протезів всі пацієнти задаються питанням «Яке протезування зубів краще?». Відповісти на це питання можна тільки після ретельного обстеження, адже в кожній конкретній ситуації показання до протезування будуть відрізнятися. В процесі встановлення протезів застосовуються різні матеріали і технології, які максимально відповідають вимогам до відновлення зубного ряду. Також не варто забувати про фінансовий бік цієї процедури – вартість протезування може сильно варіюватися і залежить від використовуваних матеріалів.

Для того, щоб наші клієнти мали уявлення про основні види протезування зубів, ми наведемо основну інформацію про плюси і мінуси різних типів зубних протезів:

Знімні зубні протези розрізняють за способом кріплення:

 • Протези на кламмерах – фіксуються в потрібному місці зубного ряду за допомогою металевих гачків. Це дозволяє значно знизити вартість протезування, але при цьому комфорт використання і естетичність конструкції в деяких випадках залишають бажати кращого.
 • Бюгельні – припускають кілька типів кріплення до щелепи, завдяки чому є одними з найпоширеніших зубних протезів. Залежно від типу кріплення розрізняються по вартості і зручності використання:
  • Аттачмент – кріпиться на опорних зубах мікрозамками, одна частина яких знаходиться всередині протеза, а друга – кріпиться на зуби. По своїй надійності і комфорту перевершує кріплення на кламмерах.
  • Нейлонові протези – одні з найпростіших в експлуатації, але при цьому досить комфортні, естетичні і повністю гіпоалергенні протези. Застосовуються як при адентії, так і при заміщенні частини зубного ряду. Фіксуються за допомогою спеціальних стоматологічних гелів або ж непомітними нейлоновими гачками, які надягають на опорні зуби. Термін експлуатації таких протезів близько 7-8 років, що повністю виправдовує не найбільшу бюджетну ціну цих протезів.
  • Телескопічні коронки – складна стоматологічна конструкція, яка фіксує коронку на опорному зубі за допомогою спеціальних мікрозащелок. Установка таких коронок вимагає від фахівця високої майстерності. Це, напевно, самий естетичний і найкомфортніший тип бюгельних протезів. Єдиний мінус даної конструкції – досить висока вартість.

Найбільшою перевагою всіх типів бюгельних протезів можна назвати те, що їх встановлення не вимагає обточування сусідніх зубів. Також варто відзначити надійність, простоту в догляді і прийнятну вартість таких стоматологічних конструкцій. До недоліків можна віднести неможливість використання при заміщенні останніх зубів в ряді і абсолютної адентії.

Види і характеристики незнімних зубних протезів:

 • Мостоподібні протези – стоматологічна конструкція, яка заміщає один або кілька відсутніх зубів і фіксується на опорних зубах або коренях. Характеризується високою надійністю і естетичністю.
 • Коронки – встановлюються після лікування на частково зруйнований зуб для запобігання подальшого руйнування і відновлення жувальної функції. Також може встановлюватися на куксову вкладку або імплантат. За своїм зовнішнім виглядом сучасні коронки не відрізняються від натуральних зубів. У стоматології NanoClinic при виготовленні коронок використовують дісілікат літію і діоксид цирконію.
 • Зубні вкладки – являють собою «ідеальну пломбу» з біосумісних матеріалів. Відрізняються надійністю, естетичністю і гіпоалергенністю, стійкі до механічних пошкоджень і стирання.
 • Вініри – специфічний вид незнімних протезів, який застосовується при усуненні дефектів фронтальних зубів. Тонкі керамічні пластини створюють ідеальну «лінію посмішки», при цьому надійно захищаючи зовнішню поверхню передніх зубів.
 • Імплантати – найсучасніший, найнадійніший і естетичний вигляд зубних протезів. Імплантат являє собою складну стоматологічну конструкцію, яка складається з титанового штифта, абатмента і коронкової частини. Титановий стрижень встановлюється безпосередньо в щелепу, на місце відсутнього зуба. Титан має повну сумісність з тканинами людського організму, тому практично не викликає відторгнення. Зверху встановлюється абатмент, на який вже одягається коронка з кераміки або діоксиду цирконію. Зовнішній вигляд вживленного зуба неможливо відрізнити від справжнього: колір, прозорість і блиск повністю збігається з цими ж параметрами зубів пацієнта, а поверхня коронки повністю відповідає фізіологічному прикусу. При установці імплантату сусідні зуби не піддаються обточуванні або будь-якому іншому впливу. Максимальна точність виготовлення подібного протеза досягається за допомогою комп’ютерного моделювання і застосування найсучасніших технологій виготовлення всіх деталей.

Клініка мікроінвазивної стоматології NanoClinic співпрацює з найкращими зуботехничними лабораторіями Києва, що дозволяє встановлювати нашим пацієнтам найякісніші зубні протези.

Сучасні технології та матеріали, інноваційні методики протезування і лікування, і щира турбота про наших клієнтів – візитна картка стоматології NanoClinic.

Scroll Up