Комплексне лікування всієї порожнини рота

Пацієнтка звернулася у клініку із запитом на комплексне лікування. Вона жалілася на кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, відсутність бокових зубів на нижній щелепі та незадовільний зовнішній вигляд старих металокерамічних коронок. 

Для того, щоб виявити приховані запальні процеси на коренях, а також оцінити пародонтологічний статус, ми зробили комп’ютерну томографію

Діагностика показала на багатьох зубах запальні процеси, які утворилися внаслідок минулого неякісного лікування каналів. Ясна пацієнтки були запалені через нависаючі краї на старих коронках и залишки цементу під яснами. Ми виявили також пародонтальні кишені різної глибини. Через відсутність бокових зубів та тривалого носіння металокерамічних коронок на верхній щелепі, нижні зуби помітно стерлися та втратили свою висоту.  Лікар зняв старі коронки та побачив під ними суттєве руйнування кукс зубів внаслідок вторинного карієсу, оскольки коронки вже давно втратили свою герметичність. 

Ми почали роботу з пародонтологічного лікування — з  професійної гігієни порожнини рота, усунення травматичних факторів у вигляді нависаючих країв старих пломб та коронок, кюретажа пародонтонтальних кишень та полірування усіх коренів апаратом Kavo Perio Flow. Усі старі коронки ми зняли та замінили на тимчасові композитні реставрації на час проведення деяких етапів лікування. Усі зуби вимагали переліковування кореневих каналів, оскільки минуле лікування було некоректним, і на комп’ютерній томограмі ми діагностували запальні процеси на коренях зубів. Після переліковування каналів під мікроскопом, лікар відновив зуби з використанням скловолоконних штифтових конструкцій. Після  повної санації ротової порожнини хірург видалив зуби мудрості та встановив імпланти в зоні відсутніх зубів.

Протезування передніх зубів верхньої та нижньої щелеп  було виконано коронками та вінірами з дисилікату літія IPS e.max Cad німецької компанії Ivoclar, бокові зуби та імпланти обох щелеп – фрезерованими коронками з діоксиду цирконія.

Посмішка пацієнтки повністю змінилася. Тепер ми зустрічаємося раз на півроку  для профгігієни та контрольного огляду. 

До лікування

До лікування

До лікування

Після лікування

Після лікування

Після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up