Естетична реабілітація посмішки керамічними реставраціями

Пацієнтка звернулася в NanoClinic зі скаргами на естетику посмішки. Дівчина хотіла красиву, але що найголовніше – природну посмішку. При огляді лікар виявив каріозні ураження, старі реставрації змінені в кольорі, вторинний карієс під старими пломбами, на коренях декількох зубів – осередок запалення через неякісне лікування каналів.

Після комплексної діагностики ми розробили план лікування, який би гарантував найкращий естетичний результат:

1 етап – санація порожнини рота: видалення зуба мудрості, переліковування зубів із запальним процесом на коренях, заміна старих пломб і лікування карієсу;

2 етап – встановлення імпланта в зону 14 зуба;

3 етап – ортодонтичне лікування брекет-системою для корекції прикусу і створення умов для ідеального естетичного результату після встановлення вінірів;

4 етап – керамічні реставрації (вініри і коронки).

Після видалення зуба мудрості стоматолог-терапевт замінила старі пломби, запломбувала каріозні порожнини і перелікувала канали в зубах із запаленням на коренях. В силу особистих обставин пацієнтки ми були змушені пропустити етап ортодонтичної корекції.

Наступним етапом була ортопедична реконструкція. Пацієнтка попросила розділити ортопедичну роботу на два етапи – верхня і нижня щелепи.

Для початку лікар спільно з лабораторією спроектували майбутню посмішку в 3D форматі, потім лабораторія змоделювала зуби з воску. Це дало можливість продемонструвати пацієнтці, як будуть виглядати її зуби, виготовити безпосередньо в клініці тимчасову пластмасову конструкцію і перенести її в порожнину рота. Пацієнтка і лікар змогли оцінити результат не просто на гіпсових моделях або в електронній програмі, а безпосередньо в роті, в гармонії з яснами, губами і обличчям в цілому.

На етапі тимчасових конструкцій можливо внести будь-які корективи і побажання пацієнта: виправити форму, додати або прибрати обсяг, змінити колір, загострити або закруглити кути зубів. Після того, як лікар і пацієнт остаточно стверджують форму і колір, дані передаються в лабораторію і по ним технік виготовляє постійні керамічні коронки і вініри.

Поки лабораторія працювала над керамічними реставраціями, пацієнтка носила тимчасові пластмасові вініри і коронки і з упевненістю посміхалася.

Останній етап перетворення посмішки – фіксація керамічних реставрацій на фотополімерний матеріал: на верхній щелепі лікар-ортопед встановив 14 одиниць керамічних реставрацій E-max (6 вінірів і 8 коронок).

Зараз лікар продовжує роботу з нижньою щелепою пацієнтки: за допомогою ортодонтичного мікроімпланта відсуває зуб, який нахилився на місце втраченого, далі запланована імплантація і після приживлення імплантів – керамічні коронки.

До лікування

Керамічні вініри

Керамічні реставрації зубів верхньої щелепи

До і після лікування

Записатися на прийом

Scroll Up